1

Par raidījumu

„Viss notiek, kā tam jānotiek – neatkarīgi no mūsu gribas.

Bet brīvība ir mūsu attieksmē pret notiekošo.”

Formāts

Publicistisks iknedēļas TV žurnāls ar studijas sarunām un sižetiem.

Hronometrāža

26 minūtes

TV ēters

LTV 1, pirmdienās 22:00

Producents

SIA „HANSAMEDIA”

Īsa vēsture

Ar nosaukumu „Viss notiek”- kopš 2001. gada. Izaudzis no raidījuma „Tādi esam” (sadarbībā ar „Labvakar”), kura vadītājs un galvenais autors 1995. – 2001.g. bija Ilmārs Latkovskis.

„VISS NOTIEK” FILOZOFIJA

„Viss notiek” tiecas uz sevis un sabiedrības pilnveidošanu.

Personībai

„Viss notiek, kā tam jānotiek – neatkarīgi no mūsu gribas. Bet brīvība ir mūsu attieksmē pret notiekošo.” Ar šiem vārdiem raidījums sākas kopš tā pirmsākumiem 2001. gadā. Ne vienmēr, un ne visu – kas mums notiek apkārt – mēs varam ietekmēt. Bet mēs vienmēr tiecamies saglabāt personisko brīvību, cilvēcisko cieņu un garīgumu, neatkarīgi no apkārt notiekošā. Tādi cilvēki ir mūsu raidījumu varoņi. Mēs gribam, lai par tādiem top arī mūsu skatītāji.

Sabiedrībai

Pasaule sadalās metropolēs un provincēs. Un jauni, gudri, aktīvi un radoši cilvēki cenšas nokļūt vietās, kur viss notiek – Ņujorkā, Parīzē, Milānā, Londonā, Šanhajā…

„Viss notiek” ambīcija ir, lai viss notiek arī Latvijā. Mēs esam par ceļošanu un citu kultūru iepazīšanu, par mācībām un darbu ārzemēs. Dažs varbūt ir īstāks latvietis un noderīgāks Latvijai visu mūžu strādājot ārzemēs ar Latviju pat nesaistītu darbu. Tajā pašā laikā būtiski, lai Latvijā uz vietas pastāvīgi ir pietiekama intelekta un radošuma kritiskā masa. Tad ir sajūta, ka arī Latvijā viss notiek. Mums ir svarīgi, lai arī uz Latviju brauc mācīties un dzīvot gudri un interesanti ārzemnieki.

„Viss notiek” – tas ir raidījums globālai un patriotiskai domāšanai, lai Latvijā viss notiktu uz labu.

Saņemto komentāru skaits: 6 »

 • “Hello, we are interested advertising on – vissnotiek.lv – in a form of hosted article, our article will be written according your site theme and will include a link to a Gambling site . What is the rate for this?
  In case that you have more sites to offer please send those as well with a prices”

  Stewards Mike 18.12.2017 11:41
 • This info is the cat’s pasmjaa!

  Ben 22.12.2015 11:34
 • R’āmkalni nebija slinki un piedāvāja (arī nogādāja) nogaršošanai un kritikai savu produkciju pēc vienas kritiskas vēstules. Pēc atbilstošu ieteikumu saņemšanas produkcija jūtami uzlabojās, jo viņi ņēma vērā visu teikto. Tās ir rets gadījums, kad uzņēmums tā rīkojas. Tas ir apsveicami un novēlu viņiem labu biznesu.

  Ar cieņu

  Romans Vitkovskis

  Romans Vitkovskis 28.10.2013 21:09
 • Lielisks raidījums! Lai veicas! ;)

  Ginta 31.03.2011 19:44
 • 18 oktobra raidījumā sižets par zobārsti kura nesūdzās, bija ņirgāšanās par lielāko tautas daļu, kā nav kauna! Viņa nokāš pēdējo naudiņu cilvēkiem par zobārstniecību, kura nav maza, un par to naudiņu aizbrauc uz Krētas salām. Skatās kamerā un ņirdz visiem acīs, ko var noēst visu naudiņu. Vīņa vispār sajēdz ko nozīmē izdzīvot mēnesi ar 300Ls, nomaksāt to pašu kredītu, pabarot 2 bērnus un vēl salabot zobus pie viņas! Bij vienkārši pretīgi skatīties kā viņa ņirgājas par vienkāršiem cilvēkiem.

  Optimists 18.10.2010 22:49
 • 14.09.2010. sižetā par Toronto
  Korejiešiem ir burti, nevis hieroglifi.

  Juris 14.09.2010 22:28

Komentēt:

* netiks publicēts

Šī raksta atsauce.

Parakstīties uz šī raksta komentāriem caur RSS.