2

Aizkadra komanda

Gundega Tabaka, lielais BOSS

Gundega Tabaka praktiskā darba darītāja, kas zina visu par visu. Kā viņa pati saka: “Es labāk daru”. Viņas balss bieži dzirdama aizkadros. Pirmajā brīdī varētu šķist, ka Gundega ir “dzelzs lēdija”, taču tas ir tikai pirmais iespaids. Kārtībai jābūt! Pret darbiniekiem ir prasīga, taču tas viss ir lietas labā, lai nākamreiz visu zinātu. Kolēģi mēdz viņu saukt “Mamiņš”. Dikti jau viņa par mums rūpējas un gādā.

Adriāna Roze, raidījuma režisore

Sievietes esot ziņkārīgas…bet, ja nu meitene uzaug spēlējot kazakus razboiņikus, kāpjot kokos un spridzinot matulakas flakonus…? Gadiem ejot, arvien biežāk tiek uzdots jautājums “kāpēc” un, arvien retāk saņemtas atbildes. Mani neinteresē eksistenciāli jautājumi uz kuriem iespējams neviens tā arī neatbildēs, es gribu vairāk uzzināt par lietām, kuras uzskatām par pašsaprotamām. Vai zibens tiešām nekad nesper vienā un tajā pašā vietā, vai ēdot daudz burkānus uzlabojas redze, vai cilvēks tiešām nodarbina tikai 10% smadzeņu? Lai ziņkārība paliek citiem/ām, man neliek mieru zinātkāre.

Jānis Kešāns, operators

Ja šim cilvēkam iedod rokās kameru, viņš kļūst neapturams. Reiz pēc trīs minūšu ilga sižeta nofilmēšanas ilgi bija jāgaida taksometrs. Un Jānis, protams, visas šīs 30 minūtes pavadīja – lai gan tas vairs nebija nepieciešams – filmējot. Līdzīgu stāstu par Jāni ir daudz. Viņam ļoti patīk ”Viss notiek” ikdienas radošais process. Jānis ir arī tas, kurš pacietīgi izskaidros dažādas tehniskās neskaidrības. Kā saka daudzi kolēģi – vienkārši foršs un patīkams cilvēks.

Mārtiņš Sudrabs, operators

Viņš ir nepārtrauktos meklējumos – kā parādīt sen zināmo jaunā veidā un citādāk. Mārtiņš pārstāv jauno operatoru paaudzi, kuri savu ceļu meklē līdz ar kļūdām un atradumiem.Darbība „Viss notiek” sākās pirms aptuveni diviem ar pusi gadiem, kad Mārtiņš kādā pasākumā piegāja pie Gundegas un teica, ka gribot strādāt. Kā viņš pats saka – visaizraujošākais esot brīdis, kad kamerā iedegas sarkanā podziņa un sākas filmēšana. Pēc darba viņam patīk uzspēlēt galda futbolu, nesen ieguvis arī uzvaras kausu Kristapa Pētersona turnīrā.

Kristīne Cinīte, arhivāre

   Pirms trim gadiem  Kristīne rakstīja  savu Kultūras koledžas diplomdarbu par reklāmas kampaņām raidījumam „Viss notiek”. Tagad viņa ir cilvēks, kurš diriģē – kuram operatoram kad jādodas filmēt. Kristīne arī noskatījusies pilnīgi visus „Viss notiek”, „Futūršoka”, „Kopā!” u.c. raidījumus un ievietojusi tos arhīvā.  Reizēm kāds prasa atrast interviju no, piemēram, pagājušā gada janvāra raidījuma, taču izrādās – šī intervija bijusi pirms pāris gadiem. Laiks skrien neticami ātri un Krisīnei lielākais prieks par tiem brīžiem, kad „smuki izdodas saplānot laiku” un piedalīties mazos radošos projektiņos.

Sanita Muceniece, mājas lapas administratore

Rūpējas par to, lai „Viss notiek” mājas lapā vienmēr būtu aktuālākā informācija un jaunākie notikumi, kas saistīti ar raidījuma veidošanu. Ikdienā viņas pienākumos ietilpst komunikācija ar medijiem, biroja darba pārraudzīšana, kā arī dažādu dokumentu noformēšana. Sanita ir pirmais cilvēks, kuru satiksiet ienākot birojā.

Jurģis Tūbelis, raidījuma režisors

Saņemto komentāru skaits: 3 »

Komentēt:

* netiks publicēts

Šī raksta atsauce.

Parakstīties uz šī raksta komentāriem caur RSS.