1

Noteikumi

Vispārējie noteikumi

Nesankcionēta lapas satura izmaiņa bez galvenā redaktora vai administratora ziņas (izņēmums ir Viss notiek autori) tiks uzskatīta par ielaušanās mēģinājumu un tiks pakļauta Latvijas likumdošanā paredzētai atbildībai.

Interneta lapā izmantotā Viss notiek grafiskā zīme ir HansaMedia īpašums un ir reģistrēta preču zīme. HansaMedia ir autortiesības uz visiem materiāliem, kas atrodas lapā, ja vien nav īpašas norādes. Ja lapā esošā informācija vai kāda tās daļa tiek pavairota poligrāfiski, vai arī elektroniskā veidā, nepieciešama obligāta atsauce uz Viss notiek. Lapas lietotājs drīkst šos materiālus pārlūkot, veidot piesaisti Viss notiek interneta sākumlapai, kā arī izdrukāt interneta lapā esošo informāciju privātai lietošanai bez nolūka gūt personisku vai materiālu labumu.

HansaMedia atbildība un informācijas aktualizācija

Visa informācija, kas atrodas interneta lapā, tiek sniegta bez jebkādām garantijām. HansaMedia neuzņemas nekādu atbildību par zaudējumiem vai kaitējumu, kas varētu rasties, ja lietotājs pilnībā paļaujas uz lapā ievietoto informāciju. Lietotājs pats novērtē lapā esošās informācijas precizitāti, pabeigtību vai noderību. Interneta lapā esošā informācija tiek pastāvīgi aktualizēta un papildināta. HansaMedia ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma likvidēt vai mainīt visu interneta lapā esošo informāciju vai arī tās daļu. HansaMedia negarantē, ka informācija tās interneta lapā vienmēr tiks savlaicīgi ievietota un neuzņemas atbildību gadījumā, ja tas netiks izdarīts. Interneta lapā var būt tehniskas neprecizitātes un kļūdas.

Pārlūkprogrammu savietojamība

HansaMedia ir pārbaudījusi šīs interneta lapas darbību ar visplašāk lietotajām pārlūkprogrammām. Lielu daļu lapas iespējams lasīt ar teksta pārlūkprogrammām (piemēram, Lynx), ar kurām tabulas un citus grafiskos elementus aplūkot nav iespējams. Lapu vislabāk aplūkot ar 1024 x 768 pikseļu ekrāna izšķirtspēju.

Publikāciju arhīvi

Publikāciju un audiovizuālie arhīvi tiek glabāti sešus mēnešus un ir publiski pieejami. Publikāciju un audiovizuālie arhīvi, kas vecāki par sešiem mēnešiem, būs pieejami par samaksu. Pakalpojumu tarifi un norēķināšanās kārtība tiks noteikti līdz 2007.gada 31.decembrim.

Atsauksmes

Būsim pateicīgi, ja jautājumus un ieteikumus sūtīsiet mājas lapas administratoram Ernestam Kečko (admin@vissnotiek.lv). Satura uzlabošanas nolūkos, savus ieteikumus un kritiku sūtiet galvenajai redaktorei  Annai Vilkai (anna.vilka@pr-stils.lv).

Saņemto komentāru skaits: 10 »

 • Heya there, just started to be familiar with your article through Google, and have found that it’s genuinely interesting. I will like if you persist this idea.

  http://dogodigitaldisplay.stream

  Alfredo Myhr 02.04.2018 13:09
 • Thanks for your publication on the travel industry. I would also like to add that if your senior considering traveling, it’s absolutely important to buy travel insurance for retirees. When traveling, senior citizens are at biggest risk of having a health-related emergency. Getting the right insurance package to your age group can look after your health and give you peace of mind.

  https://manholidaystyle.tumblr.com/post/158407772986/D182D180D0B8-D0BAD180D183D0B3D0B0-D0BDD0B0-aston-martin-v8-D0B7D0B0-163

  lowest airfare 21.03.2018 22:20
 • You deserve a hug right now. Your perspective is super refreshing. It is like you read my thoughts!

  https://diigo.com/0asjv3

  vape pen 02.12.2017 20:53
 • Admiring the persistence you put into your blog and in depth information you present. It’s awesome to come across a blog every once in a while that isn’t the same out of date rehashed information. Fantastic read! I’ve saved your site and I’m adding your RSS feeds to my Google account.

  http://www.mydiscountcomputer.com/cgi-bin/ydclinks/out.cgi?id=475&sendto=https://samuelgroverr.tumblr.com/post/99418057776/ryan-lachaines-pickled-shrimp

  Lan Alerte 17.07.2017 20:48
 • What i do not realize is in truth how you’re now not actually a lot more neatly-favored than you might be right now. You are so intelligent. You recognize therefore significantly in relation to this subject, made me in my view believe it from a lot of numerous angles. Its like men and women don’t seem to be involved except it’s something to accomplish with Girl gaga! Your individual stuffs outstanding. Always maintain it up!

  http://www.K5Lzp2RVHF.com/K5Lzp2RVHF

  Letha Robusto 02.04.2017 12:43
 • Thank you so much for sharing this fantastic webpage
  game news http://www.buloobaby.com/blog/16745/csgo-keys-readily-available-for-xbox-one/

  game news 16.06.2016 03:39
 • thank so a lota lot for your internet site it aids a great deal
  counterstrike http://www.partners.r4dining.com/index.php/component/k2/itemlist/user/106967

  counterstrike 04.06.2016 09:18
 • csgo 04.06.2016 09:18
 • Many thanks, this website is really valuable
  COUNTERSTRIKE http://tecnogestiones.co/component/k2/itemlist/user/352620

  COUNTERSTRIKE 04.06.2016 09:18
 • Es protams nezinu vai Jūs interesē fakts, ka Latvijā vienkāršam pilsonim, kas nepieder pie partijas nav likuma izpratnē tiesības saņemt objektīvu un likumā saprotamu sniegtu atbildi no ierēdņa, kā arī tiesās nav izredzes saņemt likumīgu un taisnīgu spriedumu.
  Es strādāju SEB bankā un tad kad lūdzu samaksāt par darbu atbilstoši noslēgtajam līgumam mani atbrīvoja no darba. Rīgas rajona tiesa atdzina ka darba attiecības bija slēgtas ne uz uzņēmuma līguma pamata, bet uz darba līguma pamata, bet tulkojot trīs vienādus līgumus norādīja uz līguma pārjaunošanu. Pārsūdzot spriedumu Rīgas apgabaltiesā Civillietu tiesas kolēģija taisa neskaidru spriedumu norādot uz līguma grozījumiem, kaut gan nav līgumos norādīts ne pārjaunojums, ne grozījumi. Savukārt citu līgumu uzskata par spēkā neesošu, kaut gan to ir parakstījušas puses. Spriedums taisīt tā lai netiktu atjaunotas darba attiecības un izrietošā strīdā netiktu izmaksātas neizmaksātā darba alga. Pašlaik spriedums ir pārsūdzēts kasācijas kārtībā (SKC-966). Interesanti ir tas kā uz darba attiecību regulējumu ir reaģējusi Valsts darba inspekcija kura, lai nesodītu SEB banku izdeva rīkojumu norādot, ka ir pārkāpts Darba likuma 28.pants, bet tai pašā laikā nesodot banku. Manuprāt ir dīvaini dzīvot valstī kurā Likums vienam ir obligāts, bet otram pakārtots tā, lai paliktu nesodīts.

  Juris 08.09.2010 09:02

Komentēt:

* netiks publicēts

Šī raksta atsauce.

Parakstīties uz šī raksta komentāriem caur RSS.