4

Anspoki. Izcilais ārsts Anatolijs Danilāns

Autors:
Publicēts:
07.06.2010
Sadaļas:
Eiropa
Personības
Birkas:
Anatolijs Danilāns 
Komentāri:
4 | Komentēt >
Skatīts:
2,175 reizes

Latvijas sabiedrība vienmēr ir cīnījusies ar stereotipu, ka viss labais notiek tikai lielpilsētās – tādās, kā Rīgā, Liepājā, Valmierā un Daugavpilī. Bieži vien bez pienācīgas uzmanības paliek mazie, romantiskie Latvijas nostūri, kas ir devuši ne mazumu inteliģentu, uzņēmīgu un talantīgu cilvēku.
Raidījums „Viss notiek” uzsāk sižetu ciklu „Ellē ratā Latvijā”, kuros stāstīs un rādīs par ievērojamiem cilvēkiem, kas nāk no dažādiem Latvijas nostūriem, pierādot, ka ne vienmēr dzimtajai pusei jābūt lielai pilsētai, lai varētu dzīvē izsisties.
Šodien raidījuma viesis būs Rīgas Stradiņa universitātes profesors un ārsts Anatolijs Danilāns, kura dzimtā puse ir Anspoki.

Lasiet vēl:

 • Nav līdzīgu rakstu

Saņemto komentāru skaits: 4 »

 • Patīkamas pārmaiņas Ivetas Feldmanes tēlā.

  Pēteris 08.06.2010 22:05
 • Man patika vakardienas raidījums. Bija zināms svaigums. Jā, es nevēlētos, lai šādi turpmāk ir visi Viss notiek raidījumi, bet pārmaiņas pēc bija labi, nesaprotu par ko te daži ir sacepušies.

  Gatis 08.06.2010 13:35
 • Es biju ļoti sašutusi vakar par raidījumu. Interesants, patiesi gudrs cilvēks studijā, kuram uzlaistas tiešām padumjas sarunu biedres. Un vēl pa vidu brutālas reklāmas ar primitīviem sižetu par kaut kādām atlaižu kart;em, nabaga dr. Danilāns vienkārši izmantots un es arī jūtos tikai piekrāpta. Vai Jums nav kauna un kaut mazliet respekta pret šādu patiešām izcilu personību?

  Inese Stūre 08.06.2010 09:44
 • Labdien. Pārdomas izraisīja dzirdētais 7.Jūnija raidījumā-finansu situācija,kas pakāpeniski uzlabojas(?),cilvēki nemirst bada nāvē.Vai Jums,Adriana,nav sievietes intuīcija,cik strauji situācija “uzlabosies” pēc gaidāmajām vēlēšanām? Kādas tematikas diskusijas tad būs raidījumā? Paradoksāli,bet stāvoklis valstī ,,uzlabojas”pamatā masu medijos,bet ne realitātē.Katru dienu to klausos un nesaprotu-laikam jau esmu idiots,atpalicis no dzīves.Uz šāda fona,manuprāt,diezgan ciniski izklausās Jūsu pagudrie (diezgan) spriedelējumi par Latvijas iedzīvotāju pašreizējo situāciju.Jā,nav jau kā Āfrikā, kad melni, kahektiski,mušu apsēsti lieli un mazi ķermeņi gaida savu nāvi zem palmu lapām-ja tā saprot badu.Bet Latvijas lauku iedzīvotāji burtiski IZDZĪVO un par savu un savas zemes nākotni ir visnotaļ drūmu domu pārņemti. Protams ,neatbalstu, ka tagad tikai jāgaužas ,cik viss slikti,nē.Bet tas,ka Jums nav reālas izpratnes par norisēm ārpus Rīgas, kārtējo reizi spiedās ārā.Ir divas Latvijas-lai arī cik ļoti Jums negribētos tam piekrist. Piebilstu-tās ir tikai manas domas,nevēlos neko pārmest. Visnotaļ man simpatizē Jūsu raidījuma pozitīvā gaisotne un sižeti,senākos gados tie bija pasmagi, tika rakts par dziļu,nevajadzīgi. Pārmaiņas patīkamas. Novēlu radošas un ikdienas veiksmes visai Jūsu komandai! Ar cieņu Valdis Skulte,jau 25 gadus ārsts provincē.

  Valdis Skulte 08.06.2010 09:22

Komentēt:

* netiks publicēts

Šī raksta atsauce.

Parakstīties uz šī raksta komentāriem caur RSS.